APKLAUSOS PER „GOOGLE” IR BDAR

2021-03-30

Jei registruoju asmenis per Google forms anketą į mokymus, ar užtenka jų sutikimo dėl duomenų apdorojimo, saugojimo, naudojimo, ar reikia pridėti privatumo politiką?

Atsakymas:

Paaiškiname, kad privatumo politika yra dokumentas, nurodantis, kokius asmens duomenis renkate iš savo svetainės lankytojų, kodėl ir kokiu būdu tai darote, kaip užtikrinate asmens duomenų privatumą ir pan. Trumpai tariant, privatumo politikos tikslas yra – aiškia ir suprantama kalba informuoti internetinės svetainės lankytojus apie jų asmens duomenų tvarkymą naršymo svetainėje metu. Tuo atveju, jei registraciją vykdote ne savo svetainėje, privatumo politikos pateikti nereikia. Atkreipiame Jūsų dėmesį, jog tai yra bendro pobūdžio konsultacija – siekiant geriausių rezultatų, siūlytume pasikonsultuoti su teisininku.

https://bznstart.lt/ziniu-baze/teise/apklausos-per-google-ir-bdar/

Kitos naujienos

AR ĮMONĖS GALI SAVO VARTOTOJAMS SKAMBINTI IR VYKDYTI APKLAUSAS?

2021-03-30

Neseniai viena privati finansinė institucija (mokėjimų sistema Paysera) paskambino man, kaip įmonės direktoriui. Prisistatė kaip tos įmonės darbuotoja ir iškart pradėjo nuo klausimo, kodėl mūsų įmonė nesinaudoja paslaugomis, nevyksta pinigų srautai ar mes susiradome kitą tiekėją ir t. t.

AR GALIMA SIŲSTI ASMENINIUS PASIŪLYMUS KITOS ĮMONĖS DARBUOTOJAMS AR Į INFO DĖŽUTĘ?

2021-03-30

Ar galima iš darbinio ar privataus el. pašto siųsti asmeninius pasiūlymus kitos įmonės darbuotojams ar į info dėžutę?

DARBUOTOJAS NEPAISĖ VIDINĖS NUSTATYTOS TVARKOS IR SIUNTĖ PASIŪLYMUS

2021-03-30

Mano vadovaujamos įmonės darbuotojas, nepaisydamas vidinės tvarkos, išsiuntė asmeninius pasiūlymus potencialiems klientams, pasinaudodamas savo esamų kontaktu tinklu LinkedIne.

KAIP TINKAMAI ELGTIS DUOMENŲ NUTEKINIMO ATVEJU?

2021-03-30

Kaip tinkamai elgtis duomenų nutekinimo atveju?

Visos naujienos

Kontaktai

Vilnius

+370 5 263 9000

Gedimino pr. 32, Vilnius 01104, Lietuva

Klaipėda

+370 4 6314 955

Ligoninės gatvė 13, Klaipėda 92131, Lietuva