Komanda

img

Andrius Pranckevičius

Advokatas ANDRIUS PRANCKEVIČIUS turi daugiau kaip 23 metų teisinio darbo patirtį. Nuolat atnaujindamas savo žinias Andrius specializuojasi įmonių teisėje, restruktūrizavime, įmonių susijungimuose ir įsigijimuose, projektų finansavime, akcininkų teisių gynime, taip pat su tuo susijusiame atstovavime visų grandžių teismuose bei arbitraže.

img

Nedas Valiulis

Daugiau nei dvidešimt metų teisinio ir vadovaujančio darbo patirtis privačiose kompanijose ir valstybinėse įmonėse, darbo patirtis su tūkstančiais stambių skolininkų išieškant skolas, dalyvaujat restruktūrizavimo ir bankroto bylose. Patirtis viešojo ir privataus sektorių partnerystės srityje, kuriant valstybės nekilnojamojo turto atnaujinimo organizavimo ir koordinavimo sistemą.

img

Sigitas Čepas

Daugiau nei 15 metų darbo patirtis esant advokatu.

img

Mindaugas Martinaitis

Daugiau nei 5 metų darbo patirtis esant advokatu ir daugiau nei 15 metų patirtis dirbant teisinį darbą.

img

Deividas Ivanauskas

Deividas Ivanauskas turi daugiau kaip 15 metų teisinio darbo patirtį. Advokato praktika Deividas užsiimta jau daugiau kaip penkmetį. Nuolat atnaujindamas savo žinias Deividas turi patirties ir atstovauja klientus tiek komerciniuose ginčuose, tiek baudžiamosiose ir administracinėse bylose.

img

Gintarė Butnoriūtė

Advokato padėjėja GINTARĖ BUTNORIŪTĖ specializuojasi įmonių, viešųjų pirkimų, bankroto ir nemokumo, duomenų apsaugos, intelektinės nuosavybės, žiniasklaidos ir IT teisės srityse.

Daugiau advokatų

Kontaktai

Vilnius

+370 5 263 9000

Gedimino pr. 32, Vilnius 01104, Lietuva

Klaipėda

+370 4 6314 955

Ligoninės gatvė 13, Klaipėda 92131, Lietuva