LINKEDIN „SPONSORED” REKLAMA

2021-03-30

Ar LinkedIn’e gaunami asmeniniai „sponsored” pasiūlymai nepažeidžia BDAR ar tiesioginės rinkodaros?

Atsakymas:

Tiesioginė rinkodara yra suprantama, kaip veikla, kurios tikslas – paštu, telefonu arba kitokiu tiesioginiu būdu siūlyti asmenims prekes ar paslaugas, teirautis jų nuomonės dėl siūlomų prekių ar paslaugų. Atitinkamai pažymime, kad „Sponsored“ reklama nėra laikoma tiesiogine rinkodara, nes tai yra srautinio pobūdžio prekės ar paslaugos reklamavimas atitinkamose platformose. Tokie įrašai yra laikomi reklama, pagal LR reklamos įstatymą – t. y. bet kokia forma ir bet kuriomis priemonėmis skleidžiama informacija, susijusi su asmens ūkine komercine, finansine ar profesine veikla, skatinanti įsigyti prekių ar naudotis paslaugomis, įskaitant nekilnojamo turto įsigijimą, turtinių teisių ir įsipareigojimų perėmimą. Remiantis Lietuvos Respublikos reklamos įstatymu yra draudžiama paslėpta reklama. Todėl, atitinkamai srautinis reklaminis įrašas turi būti pažymėtas #reklama arba #sponsored. Taip pažymėta reklama nėra laikoma pažeidžiančia minėtą reklamos įstatymą. Atkreipiame Jūsų dėmesį, jog tai yra bendro pobūdžio konsultacija – siekiant geriausių rezultatų, siūlytume pasikonsultuoti su teisininku.

https://bznstart.lt/ziniu-baze/teise/linkedin-sponsored-reklama/

Kitos naujienos

AR ĮMONĖS GALI SAVO VARTOTOJAMS SKAMBINTI IR VYKDYTI APKLAUSAS?

2021-03-30

Neseniai viena privati finansinė institucija (mokėjimų sistema Paysera) paskambino man, kaip įmonės direktoriui. Prisistatė kaip tos įmonės darbuotoja ir iškart pradėjo nuo klausimo, kodėl mūsų įmonė nesinaudoja paslaugomis, nevyksta pinigų srautai ar mes susiradome kitą tiekėją ir t. t.

AR GALIMA SIŲSTI ASMENINIUS PASIŪLYMUS KITOS ĮMONĖS DARBUOTOJAMS AR Į INFO DĖŽUTĘ?

2021-03-30

Ar galima iš darbinio ar privataus el. pašto siųsti asmeninius pasiūlymus kitos įmonės darbuotojams ar į info dėžutę?

DARBUOTOJAS NEPAISĖ VIDINĖS NUSTATYTOS TVARKOS IR SIUNTĖ PASIŪLYMUS

2021-03-30

Mano vadovaujamos įmonės darbuotojas, nepaisydamas vidinės tvarkos, išsiuntė asmeninius pasiūlymus potencialiems klientams, pasinaudodamas savo esamų kontaktu tinklu LinkedIne.

KAIP TINKAMAI ELGTIS DUOMENŲ NUTEKINIMO ATVEJU?

2021-03-30

Kaip tinkamai elgtis duomenų nutekinimo atveju?

Visos naujienos

Kontaktai

Vilnius

+370 5 263 9000

Gedimino pr. 32, Vilnius 01104, Lietuva

Klaipėda

+370 4 6314 955

Ligoninės gatvė 13, Klaipėda 92131, Lietuva