Apie mus

Baltic Law Team

Trumpai apie mus

BalticLaw teikia pažangias ir efektyvias tiek nacionalinės, tiek tarptautinės teisės paslaugas verslo įmonėms, dirbančioms Pabaltijo regione, kurdama vertingą partnerystės ryšį su savo klientais.

Mūsų misija

Mūsų misija

Nuoseklus BalticLaw advokatų dėmesys kasdienianiame darbe su klientais ir nuolatinis tobulėjimas - būtent tai labiausiai vertinga mūsų klientams. Vienodai aukštos kokybės paslaugų teikimo lygmuo, nacionalinės ir tarptautinės teisės žinojimas - kiekvieno mūsų darbuotojo privalomas darbo standartas. Mūsų reputacijos ir status įvertinimą geriausiai atspindi mūsų didėjantis įsitraukimas kaip teisinių patarėjų, kurio rezultatas - didesnis investuotojų susidomėjimas regionu ir ekonominė Pabaltijo regiono plėtra.

Mūsų vertybės

Mūsų vertybės

BalticLaw būdami verslo teisės ekspertai ir teikdami tikslius ir kruopščai parengtus teisinius sprendimus atstovauja savo klientus bet kuriame verslo teisės segmente. Nuolat plėsdami ir atnaujindami savo verslo teisės žinias, BalticLaw priskiriami intelektinės nuosavybės, informacinių technologijų, verlo teisės ir draudimo sričių ekspertams.

Kontaktai

Vilnius

+370 5 263 9000

Gedimino pr. 32, Vilnius 01104, Lietuva

Klaipėda

+370 4 6314 955

Ligoninės gatvė 13, Klaipėda 92131, Lietuva