Bankroto administravimas - BalticLaw

Bankroto administravimas Įmonėms, kurios ketina nutraukti savo verslą arba patiria finansinių sunkumų, tačiau toliau tęsia savo ekonominę ir (arba) komercinę veiklą, bei ieško būdų kaip šias problemas išspręsti, turi išspręsti įmonės bankroto ar restruktūrizavimo klausimus. Abiems veiksmams yra taikomos griežtos teisinės procedūros, reikalaujančios teisinių konsultacijų, kurias mes ir suteikiame savo klientams.

Balticlaw komanda teikia teisines paslaugas bankroto ir skolų išieškojimo srityje. Atstovauja tiek bankrutuojančias bendroves (atlieka sandorių teisinį auditą, rengia ieškinius dėl sandorių pripažinimo negaliojančiais, žalos atlyginimo ir kt.), tiek ir kreditorius, smulkiųjų kreditorių teises, siekiant jų reikalavimų patenkinimo:

  1. Konsultuoja įmones skolininkų mokumo įvertinimo klausimais
  2. Bendradarbiaudami su skolininku, kartu ieško sprendimų skolai grąžinti, taiko skolų kapitalizaciją, debitorinių skolų perėmimą už skolas, skolų pardavimą ir kitas priemones
  3. Bendradarbiaudami su šalies valdžios įstaigomis bei užsienio šalių ekspertais, išieško lėšas ir turtą už Lietuvos ribų

Sėkmingos bylos ir projektai

BUAB „GKF“

- Balticlaw komanda nustačiusi priešingus BUAB „GKF“ ūkinei komercinei veiklai sandorius ir/ar padarytą žalą, atstovaudami bankroto administratorę, iniciavo ieškinių daugiau nei už 1.500.000,00 Eur.

BUAB „Sanforma“

- Atlikus bankrutuojančios UAB „Sanforma“ sandorių teisinę analizę, buvo nustatyta bei sėkmingai prisiteista beveik 200.000,00 Eur žala iš buvusio BUAB „Sanforma“ direktoriaus ir buhalterės už padarytą bendrovei žalą.

BUAB „Sardegas“

Nuginčyti daugiau nei 700.000,00 Eur vertės BUAB „Sardegas“ nepagrįstai akcininkams išduoti vekseliai.

BAB „Lietuvos jūrų laivininkystė“

- Balticlaw komanda atstovavo bankroto administratorių vykdant vienos didžiausių valstybės valdomų įmonių BAB „Lietuvos jūrų laivininkystė“ debitorinių skolų išieškojimą iš užsienio bei Lietuvos juridinių bei fizinių asmenų.

BUAB „Meliovesta“

- Nuginčytos prieš pat bankroto bylos iškėlimą BUAB „Meliovesta“ sudarytos reikalavimo teisės perleidimo sutartys, ko pasėkoje, bankrutuojančios bendrovės kreditoriams buvo sugrąžinta daugiau nei 136.000,00 Eur.

Daugiau

Kitos paslaugos

Verslo teisė

Pažangus dabartinių Jūsų verslo poreikių sprendimas. Suteikiame inovatyvius, vertingus ir savalaikius teisės sprendimus Jūsų verslui.

Intelektinė nuosavybė

Jums gimsta vienetinės idėjos. Mes sukuriame joms saugią aplinką.

Bylinėjimasis

Laimime mūšius mūsų klientams. Esame tvirti ir pasitikintys savimi sudėtinguose ir konfidencialiuose atvejuose. Esame pasirengę laimėti.

Visos paslaugos

Kontaktai

Vilnius

+370 5 263 9000

Gedimino pr. 32, Vilnius 01104, Lietuva

Klaipėda

+370 4 6314 955

Ligoninės gatvė 13, Klaipėda 92131, Lietuva